Czarna i czerwona sukienka z długim rękawem

Jakie kolory sukienek będą modne tej zimy? Wszystko wskazuje na to, że styliści będą nam radzić, żeby przełamywać szarość codziennych dni żywymi kolorami. Z drugiej jednak strony na pewno znów królować będzie czerń i to zarówno jeśli chodzi o ubrania noszone w ciągu dnia, jak i wizytowe czy wieczorowe.

Jeśli kobieta szuka eleganckiego ubrania w czarnym kolorze najlepiej wziąć pod uwagę sukienkę. Jednak czy jest to na pewno dobry pomysł biorąc pod uwagę zimowe chłody? Jak najbardziej, ważne tylko jest to, żeby wybrać wystarczająco ciepły, a zarazem dobrze układający się materiał. Odpowiednia będzie tutaj sukienka z dzianiny. Bardzo elegancko i ciekawie może też prezentować się tunika z takiego materiału. Trzeba tylko zastanowić się co włożyć na nogi, żeby nie zmarzły i żeby całość stroju prezentowała się wystarczająco ładnie. W przypadku mniej zobowiązujących spotkań można założyć legginsy i botki lub kozaki, ale na bardziej uroczyste okazje lepiej wybrać rajtki oraz zgrabne botki.

Zimowa sukienka wizytowa może być oczywiście również długa i taką jej wersję wybiera wiele pań, głownie ze względu na chłód i mróz. Oczywiście powinna mieć też długie rękawy. Mogą być proste lub rozszerzane. Jednak czy długa, czarna sukienka z dzianiny sweterkowej nie będzie robiła nieco przytłaczającego wrażenia? Wszystko zależy od tego, na jaką okazję ma być ubrana. W razie czego zawsze można ożywić swój image wybierając jednak czerwona sukienkę. To bardzo ładny kolor, który dobrze nadaje się na uroczyste spotkania i przyjęcia. Inny sposób, aby sukienka wydawał się lżejsza, chociaż jest zrobiona z dość ciepłego materiału, to kupienie kreacji z koronkami. Koronkowe mogą być same wykończenia rękawów czy dekoltu, ale bardzo ładnie wyglądają również przezroczyste wstawki wszyte w okolicach dekoltu. Oczywiście zawsze jest też tak, że krótka sukienka pozostawia wrażenie pewnej lekkości, a długa wydaje się poważniejsza. Decyzja o tym jaki fason i kolor sukienki będzie najbardziej odpowiednie dla danej kobiety często uzależniona jest od jej figury.