Dzianinowe sukienki dla puszystych

Kobiety przy kości powinny unikać sukienek? Absolutnie nie, tylko ważne jest to, aby dobierały je odpowiednio do swojej figury. Na szczęście projektanci i producenci ubrań z myślą o puszystych paniach robią także bardzo ładne sukienki w dużych rozmiarach.

Jeśli chodzi o zimowe propozycje sukienek XXL na pewno odpowiednie będą kreacje z dzianiny. Ładnie się układa, jest wystarczająco ciepła i można z niej robić sukienki w fasonach odpowiadającym wymogom puszystej sylwetki. Aby figura wyglądała szczuplej wystarczy zastosować parę sprytnych trików. Z pewnością nie należy nosić bardzo obszernych, ani też zbyt obcisłych ubrań. Na pewno bardzo dobrym pomysłem będzie wybranie dzianinowej tuniki. Najlepiej aby była odcinana pod biustem i rozszerzała się ku dołowi. Dzięki temu łatwo będzie zamaskować nieco wystający brzuszek. Poza tym wówczas wyeksponowany zostanie biust. Warto zwracać uwagę na atuty, bo wtedy zostanie ona automatycznie odwrócona od mankamentów figury. Dlatego też sukienka może mieć ładny dekolt, najlepiej w kształcie litery „V”, co dodatkowo wydłuży sylwetkę.

Wszystkie części ciała na których odłożyło się nieco tłuszczyku należy zasłonić. Zresztą w przypadku ubrań przeznaczonych na zimowe miesiące jest dość naturalne, że więcej zasłaniają niż odsłaniają. Najbardziej odpowiednie będą raczej długie sukienki z długimi rękawami i w czarnym kolorze. Chociaż jeśli chodzi o to czy sukienka powinna sięgać do kostek czy do kolan, wiele zależy od budowy sylwetki. Puszyste panie mogą być bardzo różnie zbudowane. Bywa więc tak, że ich nogi wcale nie są zbyt grube, żeby je nieco odsłaniać. Wtedy mogą zdecydować się na trochę krótszą sukienkę z dzianiny. Jeśli chodzi natomiast o kolor oczywiście nie wszystkie kobiety lubią czerń, ale ubranie dla puszystej osoby nie powinno na pewno być zbyt jasne. Można więc wybrać granat, brąz czy ciemny zielony. To zresztą bardzo odpowiednie kolory na późno-jesienne i zimowe dni.  Dobrym pomysłem będzie też założenie sukienki w pionowe pasy lub inne tego typu wzory. Zdecydowanie natomiast należy unikać motywów poziomych.